fbpx

Pranic Union Retreat

Ben jij klaar voor een diepgaande transformatie? Nog een stapje verder en op weg naar een leven waarin je jezelf echt kunt neerzetten en laten zien. 

Kun je dit met ‘ja’ beantwoorden dan is deze prachtige Co-creatie de PRANIC UNION RETREAT de keuze voor jou.

Waarom een Pranic Union Retreat?

Alles is energie en energie is altijd in beweging. Daarom is beweging heel erg belangrijk om blokkades op een zachte manier te laten doorstromen en zo de oude stagnerende energie vrij te laten komen. Van zachte vloeiende bewegingen naar sterke krachtige stroming. Alles komt in deze weekretreat voorbij........wat wil jouw lichaam je vertellen?

Je kiest voor deze Pranic Union Retreat om jouw lichaam en geest te helen, je voedselintoleranties te genezen, je darmwand weer te laten sluiten en daardoor een gezonder lichaam te krijgen. In deze Pranic Union Retreat ga je daarnaast ook voor voedselvrijheid, een bijzonder transformatiejaar zal jouw deel zijn en echt een jaar vol verwondering waarin diepgaande helingsprocessen zullen plaatsvinden. Ook je zintuigen zullen verscherpen zoals zicht, ruik, smaak en daarnaast ervaren veel deelnemers meer opening naar het universum/God/spirituele wereld.

Je kunt kiezen uit een 72 uur dryfast of  watervasten, als je medicatie slikt zul je de dryfast niet kunnen doen en is het watervasten de juiste keuze om je lichaam te helen. 

Of je nu komt voor het leven van prana of een betere gezondheid, reken erop dat deze retreat je leven zal veranderen! Je kijk op alles en iedereen om je heen zal veranderen, je gedachtes op alles wat je leest en ooit geleerd hebt zal veranderen. Het eerste jaar na de retreat zal een jaar van VERWONDERING zijn.

Sfeer impressies van de vorige Pranic Union Retreats

Wat gaan we doen?

Beweging

In deze Pranic Union retreat is beweging van het lichaam de manier om alle oude energie vrij te laten komen. Liggend, zittend en staand zal je lichaam bewegen, stromen en vloeien. Van heel zacht tot intensief, precies wat jouw lichaam aangeeft.

water- of droogvasten

72 uur droogvasten is een vaststaand onderdeel van de pranic retreats. We onttrekken vocht uit de cellen die oude informatie bevat zodat het opschoningsproces sneller gaat. Daarnaast zet dit het lichaam aan om gezond en sterk te worden.

stilte

In deze week zal er veel stilte zijn. Zonder afleiding van buiten af wordt het heel duidelijk wat jou nog in de weg staat op jouw pad naar Zelfrealisatie. Ook je telefoon mag je inleveren zodat je in je gevoel kunt zakken en stukken makkelijker naar boven kunt halen.

ademsessies

De ademsessies in deze retreat zijn gericht op het loslaten van oude overtuigingen en beperkende gedachten die jou weghouden van het echt jezelf te kunnen zijn. Het is een effectieve bewezen methode om je lichaam te bevrijden.

kundalini yoga

We beginnen elke ochtend met Kundalini yoga zodat de energie kan gaan stromen en je je lichaam kunt activeren. Iedereen kan hieraan meedoen omdat het ook op een stoel gedaan kan worden. Er is geen ervaring voor nodig.

ceremonie

De waterceremonie na de 72 uurs dryfast en de vuurceremonie zijn 2 vaststaande onderdelen in de pranic retreats. Sterven en opnieuw geboren worden, het vrijlaten van het oude en het opnieuw vullen met positiviteit en kracht.

Wat brengt het je...?

  • innerlijke rust
  • verstilling
  • meer energie
  • verdieping
  • zelfrealisatie
  • een betere gezondheid
  • reset van je immuunsysteem
  • balans in lichaam en geest
  • voedselvrijheid

Inclusief:

  • persoonlijke begeleiding door Amudra Madhura en Maxime van Mensel
  • inclusief sappen
  • 6 of 7 overnachtingen afhankelijk van de locatie
  • begeleiding via besloten facebookgroep  
  • voor en nabegeleiding via zoom, mail of telefonisch(tot een jaar na de retreat)
  • jouw volgende stap in bewustzijnsgroei

Meet Our Team

Maxime van mensel - Relatiesjamaan, vertaler, medium, zielenziener, schrijver...

...er zijn al zovele woorden voorbij gekomen in een poging om te beschrijven wat ik doe op retreats en in trajecten.
En toen viel het woord KERNBOM door één van de deelnemers
Ik drop een bom in het midden van jouw kern door je verhaal te vertalen en de angel eruit te halen. Zo opent er iets in jou op diepere lagen van je wezen.

"Ik had jou niet zien komen"
"Je kijk zo door me heen, door al mijn beschermlagen"
"Geen verstoppen meer aan"
"Je hebt een lijntje naar mn hoofd"
"Je hebt iets in mij geopend" 

Ik ben schrijfster en toch zijn er maar weinig woorden te vinden voor wat ik doe.
Het is een ervaring
Een wervelwind voor het ego
Een streling voor de ziel

Heartcore union is the new religion
Als vertaler transformeer ik al je verhalen naar onvoorwaardelijke zelfliefde door je een authentieke spiegel voor te houden

Amudra madhura

Ik ben Amudra, inmiddels 51 jaar en ik kan wel zeggen dat ik me beter voel dan ooit! 

Pranic teacher, kundalini yoga docent, breathwork teacher, orthomoleculair voedingstherapeute en traumatherapeute......zoals je ziet een hele reeks aan methodes die ik me eigen heb gemaakt in de jaren hiervoor. 

Maar mijn belangrijkste asset is dat ik alle regels en al het geleerde heb vrijgelaten en nu alles vanuit mijzelf laat ontstaan. Door de vrijheid die ik in mezelf voel stroomt de energie rijkelijk in alle gebieden in mijn leven.

Mijn enorme ervaring op vele vlakken en mijn zachte persoonlijkheid zal jou helpen om dieper in je ZIJN te geraken. Stilte, rust en creatie zullen ontstaan, verwondering naar het leven omdat je alles anders zult gaan bekijken.

Het woord dat er na een jaar of anderhalf jaar bij je zal gaan passen is Compleetheid. Vrij van alle ongezonde behoeften, vrij om je leven in te vullen zoals dat voor jou goed voelt. Vol zelfverzekerdheid en totaal in je kracht.

In deze Pranic Union retreat zullen Maxime en ikzelf jou alle persoonlijke aandacht geven die jij nodig hebt. 

Ik kijk er naar uit om jou te mogen ontvangen en begeleiden naar een leven vol vrijheid.

Wat zeggen anderen over deze retreat?

Passie, zachtheid en verbindende kracht

Ik heb meegedaan met de pranic dance retreat onder begeleiding van Amudra en Maxime. Ik voelde dat een vrijer leven rondom voeding een krachtige volgende stap zou zijn in mijn ontwikkeling. Eten heb ik vaak als vlucht gebruikt om pijnlijke stukken niet te hoeven voelen. Tegelijkertijd voelde ik dat mijn lichaam helemaal niet meer blij werd van wat ik at. Hoe veel impact eten op mijn systeem heeft werd tijdens en na de week goed merkbaar, want ik voel me veel fijner dan daarvoor. Direct bij aankomst voelde ik de fijne energie van Amudra, waardoor ik me snel thuis voelde. De enorme passie, zachtheid en verbindende kracht die ze heeft zorgde voor een heel veilig veld binnen de groep. Hierdoor was het gemakkelijk om me over te geven aan wat zich die week zou aandienen. Ik ben zeer dankbaar voor alles wat er tijdens die week in beweging is gezet.

profile-pic
Jorinde

Vrijheid, schoning, existentiële ambitie MyLiIsMiToLi’ stond al als ‘subtitel’ onder mijn naam in what’s app: My Life Is Mine To Live, dit dieper dan ooit ervaren. Verder dat ik vastzit/ zat op oud verdriet en diens diepe pijn daaronder, van wat ik dacht dat al klaar was en waarover ik nu zie dat dat mijn leven eigenlijk continu enorm heeft beïnvloed, gekleurd en beperkt. Dit had ik al geschreven: - Amudra is open en uitermate toegankelijk - Gaat echt in contact, krachtig kwetsbaar en geaard transparant - Heeft control, die bij verre niet benauwend voelt - Neemt de volle verantwoordelijkheid, voor wat van haar is - Draagt zichzelf, evenals het retreat volledig - Dit geeft vertrouwen, - Ruimte waarin ik mijzelf durf te zijn, - Wezenlijke veiligheid waardoor ik los durf te laten, - Organische ontwapenende verdieping, waardoor ik in proces kom - Het geheel van wat zij neerzet, resulteerde mede in het diepe groepsgevoel in het pranic retreat, toen we allemaal al in no time ervoeren, alsof we al een week samen aan het werk waren. Aanrader !! - In haar voor- en nazorg is zij zorgvuldig, aanwezig, en helpend. Dat mag

profile-pic
Patrick Obels

Ik voel me gedragen

Pranic dance retreat juni, Belgie: Eerst wist ik niet goed wat ik moest verwachten en door het warme welkom van Amudra voelde ik me direct op m’n gemak. Het was een diepgaande retreat waarin alles voorbij kwam en mocht komen. De toewijding van Amudra aan ons proces was en is heel warm en duidelijk, het geeft mij een stabiliteit waardoor ik me nu thuis nog steeds gedragen voel en volop door kan gaan met dit mooie ontwikkelingsproces. Dank je lieve Amudra! Ps. De samenwerking tussen jou en Maxime gaf de retreat een gouden randje!

profile-pic
Annelied van Dijk

veelgestelde vragen

Kan iedereen meedoen met The Pranic Retreat?

Bij enkele ziektes en/of aandoeningen is deelname niet mogelijk. Tijdens het inschrijfproces zal dat duidelijk worden.

Waar wordt het programma gegeven?

The Pranic Retreat zal op diverse locaties gegeven worden in Nederland of ergens anders in Europa. Het zullen altijd mooie natuurlijke locaties zijn waar het rustig is. 

Wat is de minimum en de maximale leeftijd om mee te doen?

De minimum leeftijd is 20 jaar en de maximale leeftijd 80 jaar, maar het hangt helemaal af van je fysieke en geestelijke gesteldheid. Wanneer je jonger of ouder bent dan deze leeftijden, neem dan even contact met me op om te bekijken of je eventueel toch mee kunt doen!

Wat moet ik meebrengen?

Als je bent geaccepteerd zullen we je per email op de hoogte houden welke dingen je moet meebrengen, maar dat hangt af van de locatie.

Moet ik mijn eetgewoontes al aanpassen voor ik naar de retreat kom?

Dat hangt af van hoe je nu eet. Je zal van ons een duidelijke lijst ontvangen waar je een maand van tevoren rekening mee moet houden. We adviseren in elk geval een veganistisch eetpatroon in de maand voor je komt.

Ik heb een ziekte of aandoening, kan ik wel meedoen?

Het hangt af welke ziekte of aandoening het is. Door het invullen van de vragenlijst en een intake gesprek zal het snel duidelijk zijn of meedoen voor jou veilig en misschien juist heel erg goed is.

Mag ik roken?

Nee, je mag niet roken, als je niet genoeg van je lichaam houdt om daarmee te stoppen ben je niet klaar voor deze stap in bewustzijns evolutie! Ook Het roken van marihuana valt hieronder. Het nemen van THC of CBD druppels is een ander verhaal, dit kan wel voor en na, maar niet tijdens de 8 daagse.

Mag ik mijn mobiel bij me houden tijdens de retreat?

Nee, helaas. Het gebruik van telefoons, tablets en e-readers zijn een enorme afleiding om uit je proces te gaan. Je kan je familie en geliefden ons telefoonnummer geven zodat ze ons weten te bereiken mocht er iets erg belangrijks zijn.

Ik draag lenzen, moet ik mijn bril meenemen?

Ja breng je bril mee want tijdens en net na de dryfast zullen je ogen ook droger zijn dan normaal.

Kan ik een 1 persoonskamer krijgen?

Bij sommige locaties is dit niet mogelijk. We adviseren het ook niet omdat het proces best zwaar is willen we dat je ten alle tijde iemand bij je hebt om te voorkomen dat je hulp nodig hebt en dit er niet is.

Wat is de prijs van de retreat?

De prijs hangt af van de locatie waar het geven wordt, sommige locaties zijn luxer dan andere. Kijk op de retreatpagina voor de prijs.

reserveer je plek

Wil je meedoen aan deze Pranic Union Retreat?

Je vind meer informatie over de beschikbare data en locaties door te klikken op de onderstaande knop.